Competitie

april 2018

vrijdag 6 april 2018
zaterdag 7 april 2018
zondag 8 april 2018
dinsdag 10 april 2018
vrijdag 13 april 2018
zaterdag 14 april 2018
zondag 15 april 2018
dinsdag 17 april 2018
vrijdag 20 april 2018
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
10:00ALKMAAR 2-CENTECOR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 5-SLOTERPLAS 7Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
10:30SCHAGEN 3-ALKMAAR 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
12:00ALKMAAR 1-VOORHOUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
12:00ANNA PAULOWNA 1-ALKMAAR 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
12:00ALKMAAR 4-BLOEMENDAAL 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00ALKMAAR 2-DE HOUT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
14:00ALKMAAR 1-WESTERKOGGE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ASSENDELFT 1-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
14:00ALKMAAR 1-DE HEERENDUINEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
14:00ALKMAAR 3-SCHAGEN 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
14:00OUDORP 2-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 35+ Zaterdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00JULIANADORP 1-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 10Stand
10:00URSEM 1-ALKMAAR 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
10:00WINGS-BLOKKER 1-ALKMAAR 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 20Stand
10:00ZAANDAM 2-ALKMAAR 4Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
10:30AMSTELPARK 3-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
11:30KONTAKT 4-ALKMAAR 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zondag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00MONNICKENDAM 5-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 6Stand
12:30FESTINA 6-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00ALKMAAR 1-PETTEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 8Stand
10:00ALKMAAR 3-FESTINA 7Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 11Stand
10:00ALKMAAR 4-GEUZENVELD 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00ALKMAAR 1-ANONYMUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zondag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
11:00ALKMAAR 1-GROETINCKE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:30JULIANADORP 1-ALKMAAR 2Gravel
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 1-JULIANA-HOORN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ALKMAAR 2-DE DRIEBAN 1Gravel