Competitie

mei 2019

zondag 5 mei 2019
dinsdag 7 mei 2019
vrijdag 10 mei 2019
zaterdag 11 mei 2019
zondag 12 mei 2019
dinsdag 14 mei 2019
vrijdag 17 mei 2019
zaterdag 18 mei 2019
zondag 19 mei 2019
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ALKMAAR 1-DE SPATTER 1Gravel
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ANONYMUS 1-ALKMAAR 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HIPPO 1-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 37Stand
09:00DEM 3-ALKMAAR 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
09:30BEEM-STAR 1-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00ALKMAAR 2-DEUCE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 36Stand
10:00DE DOG 2-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 33Stand
10:00ALKMAAR 4-LANGEDIJK 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 39Stand
10:00ALKMAAR 7-OUDORP 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
11:30HET GROOTSLAG 1-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
12:00ALKMAAR 3-OVERDAN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00EINDENHOUT 4-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 8Stand
13:00DE CROMME BAL 1-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 20Stand
13:00DE HOUT 1-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 29Stand
13:30OSDORP 6-ALKMAAR 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 82Stand
14:00ALKMAAR 2-GROETINCKE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00ALKMAAR 1-WESTZAAN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 35Stand
14:00ALKMAAR 3-LANGEDIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
14:00ALKMAAR 5-DE SPATTER 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 77Stand
14:00ALKMAAR 4-DE HOUT 1Gravel
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00JULIANADORP 2-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
09:00DAALMEER 2-ALKMAAR 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
09:00ALKMAAR 1-WESTZIJDERVELD 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
10:00KROMMENIE 1-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ALKMAAR 2-AMSTELPARK 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 5Stand
10:00ALKMAAR 3-KZTV 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
10:00HIPPO 1-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
11:00ALKMAAR 1-ASSUMBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 13Stand
11:00JOY JAAGPAD 10-ALKMAAR 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 72Stand
11:30ALKMAAR 1-OUDORP 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
11:30ALKMAAR 1-HELDERSE TC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
12:00ZAANDAM 1-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:00ALKMAAR 2-HOGEDIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 46Stand
13:00ANNA PAULOWNA 1-ALKMAAR 2Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:30HEERHUGOWAARD 3-ALKMAAR 1Gravel
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 2-OVERDAN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 1-KROMMENIE 1Gravel