Competitie

september 2019

donderdag 12 september 2019
zaterdag 14 september 2019
zondag 15 september 2019
donderdag 19 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 11Stand
09:30RUINE VAN BREDERODE 1-ALKMAAR 1Gravel
zaterdag 21 september 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
10:30CASTRICUM 3-ALKMAAR 3Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
10:30HEERHUGOWAARD 1-ALKMAAR 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
11:00ALKMAAR 4-DE ZES WIELEN 6Gravel
banen 8 en 9
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 21Stand
12:00OVERDAN 1-ALKMAAR 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
13:00ALKMAAR 1-CASTRICUM 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 23Stand
13:00ALKMAAR 1-DEUCE 1Gravel
banen 10 en 11
zondag 22 september 2019
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 21Stand
10:00ALKMAAR 2-WESTERHOUT 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 37Stand
10:00ALKMAAR 1-ANNA PAULOWNA 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
10:30ALKMAAR 2-HET VENNEWATER 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 66Stand
12:30ALKMAAR 1-WARMENHUIZEN 1Roodzand Kunstgras
donderdag 26 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:00ALKMAAR 1-AKERSLOOT 1Roodzand Kunstgras
banen 4 en 5
zaterdag 28 september 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
09:30DE ZES WIELEN 4-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 23Stand
09:30OUDORP 2-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 21Stand
13:00ALKMAAR 2-DE ZES WIELEN 5Gravel
banen 8 en 9
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
13:00ALKMAAR 3-BADHOEVEDORP 2Gravel
banen 10 en 11
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
13:00PIM MULIER 5-ALKMAAR 4Roodzand Kunstgras
In ons clubhuis kun je alleen met PIN betalen!!!
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
13:00ALKMAAR 1-DE HULK 3Gravel
banen 6 en 7
zondag 29 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 66Stand
09:00SCHAGEN 1-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
09:15DAALMEER 1-ALKMAAR 2Kunstgras
Onze kantine is cashloos
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 21Stand
10:30DAALMEER 1-ALKMAAR 2Kunstgras
Onze kantine is cashloos
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 37Stand
10:30HOOG-OP 1-ALKMAAR 1Kunstgras