Competitie indeling - senioren

Dinsdagochtend

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 1): 2e klasse DD50+ (4DD)
Alice Voortman (captain)
Nel Huisman
Christa Koning
Annelies Kraakman
Jeanet de Leeuw
Christa Rus
Rina Schrieken-Vos 

Vrijdagochtend

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 5): 2e klasse HD50+ (4HD)
Ben van Langen (captain)
John Bosman
Joost Floor
Rob van Roon
Willem Hoeben
Cock Zijp
Jan Gagel (invaller)
Arno Soomers (invaller)
Frans Kee (invaller)
Nico Poelsma (invaller)

Vrijdagavond

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 60): 4e klasse DD17+ (4DD)
Melissa Braas (captain)
Tanja van der Goes
Kathalijne Keizer
Leonie van Schagen
Josien Leijen
Martine Janssen 

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 19): 2e klasse GD17+ (DD-HD-2GD)
Brenda Nootenboom (captain)
Marian Brand
Saskia Kraakman
Bert Haarsma
Jacco de Groot
Niels Wallet 

T.C. Alkmaar 2 (Afdeling 20): 2e klasse GD17+ (DD-HD-2GD)
Jamila Wassink-Elaazize (captain)
Mirjan Post
Chantal Schouten-ten Have
Roland op de Weegh
Andre Lankhorst
Dennis de Voogd
Herman Kuijt
Eric Hensen 

T.C. Alkmaar 3 (Afdeling 83): 3e klasse GD17+ (DD-HD-2GD)
Anita Heiblom (captain)
Renate Jonker
Bryan Oemar
Jeroen Koomen
Frans Scharroo

Zaterdag

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 12): 1e klasse H17+ (4HE-2HD)
Edwin Frans (captain)
Daniel Meure
Vincent Smit
Roy Boontje
Robbert Heeremans
Matthieu Kamp
Jurgen Treffers

T.C. Alkmaar 2 (Afdeling 18): 1e klasse H17+ (4HE-2HD)
Sam van Rijsewijk (captain)
Chennaux Jonkhart
Koen Zonneveld
Ingmar Schaaper

T.C. Alkmaar 3 (Afdeling 44): 3e klasse H17+ (4HE-2HD)
Joppe Andriessen (captain)
Werner Ulrich
Erik Krijnen
Rob Doeswijk
David Boekel
Robert Smolenaars
Wolfgang Länging 

T.C. Alkmaar 4 (Afdeling 12): 4e klasse H17+ (4HE-2HD)
Sander Willemse (captain)
Joran Stam
Jorran Erftemeijer
Toine Wilke
Nick van Dijk
Wesley van Dijk
Marcel Berghuis 

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 6): 2e klasse HD17+ (4HD)
Rene Hoogland (captain)
Frank Nijssen
Joep Koelman
Wouter Hensbergen
Pim Botterman
Leon Rietdijk
Frank Kamp

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 6): Hoofdklasse D17+ (4DE-2DD)
Marleen Duijves (captain)
Anouk van de Pol
Francis Wesseling
Okke Essing
Mirja Siekerman 

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 2): Hoofdklasse GD17+ (HE-DE-GD-HD-DD)
Desi van der Haas (captain)
Chris de Waard
Lina Yu
Seph Smit
Jamilla Ladoex de Fretes
Marcel Petitjean

T.C. Alkmaar 2 (Afdeling 29): 2e klasse GD17+ (HE-DE-GD-HD-DD)
Jessica Overtoom (captain)
Bo Kager
Francis Folkers
Max Admiraal
Bas Kampman

T.C. Alkmaar 3 (Afdeling 35): 3e klasse GD17+ (HE-DE-GD-HD-DD)
Lynn Verstappen (captain)
Dorien Hofman
Milou van Meurs
Huib Noort
Sander Douma

T.C. Alkmaar 4 (Afdeling 27): 3e klasse GD17+ (HE-DE-GD-HD-DD)
Linda Poelsma-Ofman (captain)
Wies Stuurman
Elaine Kamp
Renee Schuit
Floris Folkers
Rick Baltus
Erika Verkruissen (invaller)
Marien Ouwerkerk (invaller)

T.C. Alkmaar 5 (Afdeling 19): 4e klasse GD17+ (HE-DE-GD-HD-DD)
Christiaan Brouwer (captain)
Anouk Smit-Whien
Rosaly Vink-Baltus
Margot Zijlmans
Eva Kamp
Mark Hoogervorst
Edwin Merkus
Krijn Postma
Sander van der Slikke

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 18): 3e klasse GD17+ (2GD-HD-DD)
Saskia Soomers (captain)
Christel Hilckmann
Andre Lankhorst
Arno Soomers
Joep van der Velden
Bernadette van der Velden   

T.C. Alkmaar 2 (Afdeling 18): 4e klasse GD17+ (2GD-HD-DD)
Alexander van Schooneveld (captain)
Mark Vlaanderen
John Brakenhoff
Jolanda Bakker
Anne van Goethem
Suzanne Kuijpers-Niesten
Antonella Vignale 

Zondag

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 2): 3e klasse GD (2DE-2HE-DD-HD-2GD)
Sophie Nijssen (captain)
Indy Meijer
Yalissa Hamerling
Pauline Boontjes
Jonathan Rep
Rogier Arends
Ingmar Zwagerman

T.C. Alkmaar 1 (Afdeling 8): 5e klasse H (4HE-2HD)
Max Admiraal (captain)
Frank van der Ploeg
Nick Kramer
Johan Haringhuizen
Emile Gronsfelt
Bas Kampman
Rogier Bunink
Barry Koppes 

T.C. Alkmaar 2 (Afdeling 7): 5e klasse H (4HE-2HD)
Joep Hulskes (captain)
Jesse Kroon
Luc Pierre
Bonne Meinicke
Mats Koelman
Freek Boersma

T.C. Alkmaar 3 (Afdeling 7): 6e klasse H (4HE-2HD)
Jesper van Hoven (captain)
Jasper Rouwhorst
Julian Peerdeman
Tim Schomaker
Thijs Bakker
William van Schooneveld
Finn Hurts 

Beschikbare invallers

Mannen
Jan Bevaart (8/8)
Tim van Amstel (8/8)
Laurent Sikkens (7/8)
Renee van der Sluis (8/8)

Vrouwen
Annelies Nolten (7/6)
Martha Aalbersberg (8/7)
Ellen van der Bliek (8/7)
Marianne de Harder (8/8)
Ellie Lenting (8/7)
Irene Gagel-Tange (8/8) 
Monique Theunissen (9/9)

Als het je leuk lijkt eens een keer in te vallen in de competitie dan is het handig je op deze lijst te laten plaatsen. Even een berichtje naar Linda Poelsma (06-50816578) en het wordt geregeld.   

Contactgegevens van leden van T.C. Alkmaar zijn te vinden via de ClubApp > Club > Info > Ledenlijst

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 72 512 5845

Sportpark de Bosmolen

Terborchlaan 315
1816 MH Alkmaar