Zondag competitie oranje | rood | groen | geel

Zondag-23-juni-Rood-Oranje-Groen-tennistoernooi

Dag: Zondag 23 juni  Tijd: van 10.00 tot 12.30 uur

Dag: Zondag 23 juni  Tijd: van 10.00 tot 12.30 uur

T.C. Alkmaar Rood, Oranje, Groen tennistoernooi

Zondag 23 juni aanvang 10.00 uur. 

 

 
 

Alle kinderen van T.C. Alkmaar en omliggende verenigingen zijn welkom op ons Rood, Oranje en Groen tenniskids tennistoernooi zondag 23 juni 2019.
Doe jij ook mee?

Locatie: TC Alkmaar
Dag: Zondag 23 juni  Tijd: van 10.00 tot 12.30 uur
Adres: Terborchlaan 315, Alkmaar
Kosten zijn € 2,00 per deelnemer. Ter plekke te voldoen.

Voor verfrissing en een hapje wordt gezorgd.

Rood: de kinderen die meedoen aan het rood toernooi worden terplekke ingedeeld.
Oranje: Er worden wedstrijden gespeeld (enkels en dubbels) van 20 minuten. Er wordt zoveel mogelijk op sterkte ingedeeld.
Groen: Er worden wedstrijden gespeeld (enkels en dubbels) van 20 minuten. Er wordt zoveel mogelijk op sterkte ingedeeld.

Inschrijven kan via onderstaande Link

De organisatie is in handen van Marcel Petitjean en Eddo van Gelderen.
Voor vragen kun je terecht bij je leraar of bij Marcel: 06-21502183 en  Eddo:06-28342291
Mailen kan ook. eddo@tennisschooldekloek.nl

 
Locatie TC Alkmaar
Terborchlaan 315
1816MH Alkmaar
Doelgroep Kidstennis
Contactpersoon Eddo van Gelderen
E-mail eddo@tennisschooldekloek.nl

Tenniskids foto's 22 april

 

Voorjaarscompetitie TCA 2019  Jeugd Geel

Meisjes t/m 17

2e klasse

 

Jongens t/m 17

2e klasse

 Wedstrijden uitslagen

 

 

 Wedstrijden uitslagen

 

Charlotte Geuvers

aanvoerder

 

William van Schooneveld

aanvoerder

Zoë Pijper

 

 

Tim Schomaker

 

Isabel Hoeksema

 

 

Julian Peerdeman

 

Annelie Leijen

 

 

Jesper van Hoven

 

Sofie Kwaad

 

 

Sem Teeken

 

Pien Kroon

 

 

Joel van der Haas

 

Marieke Homma

 

 

Finn Hurts

 

Janna van Ouwerkerk

 

 

Jelle Bakker

reserve

 

 

 

Tymo Weel

reserve

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jongens t/m 14, team 1

2e klasse

 

Jongens t/m 14, team 2

2e klasse

 Wedstrijden uitslagen

 

 

 Wedstrijden uitslagen

 

Job Teeken

aanvoerder

 

Tim Brakenhoff

aanvoerder

Jasper Rouwhorst

 

 

Kiran van Caspel

 

Tino van Sluis

 

 

Santiago Dekker

 

Fidse Jonkers

 

 

Abe Jonkers

 

Diego Vrasdonk

 

 

Mika Leijen

 

Emiel Kemp

 

 

Melle Bokma

 

         
         

Voorjaarscompetitie TCA 2019  Jeugd GROEN

Groen 1,

 

 

Groen 2

 

 Wedstrijden uitslagen

 

 

 Wedstrijden uitslagen

 

Isia Pijper

aanvoerder

 

Tijmen Vos

aanvoerder

Nadine de Vries

 

 

Ysabelle de Leeuw

 

Lisa Kuijpers

 

 

Irma Louwe

 

Dionne van der Velde

 

 

Juul Smit

 

Puck Jimmink

 

 

Charlotte Koster

 

 

 

 

Ditte van Houten

 

         
         

Voorjaarscompetitie TCA 2019  Jeugd ORANJE

Oranje 1, team 1

 

 

Oranje 1 team 2

 

 Wedstrijden

 

 

 Wedstrijden

 

Sarah van Bruggen

aanvoerder

 

Noah Wassink

aanvoerder

isa Pieneman

 

 

Evi Bruin

 

Janne Nanne

 

 

Nine Jonkers

 

Kylian Vink

 

 

Floran Mirani

 

Anniek van Ouwerkerk

 

 

Amani Wassink

 

Jort van Hoven

 

   

 

Vigo Leijen

 

     
         
         

Oranje 2, team 1

 

 

Oranje 2, team 2

 

 Wedstrijden

 

 

 Wedstrijden

 

Nola Hayes

aanvoerder

 

Quinn Vijzelaar

aanvoerder

Ikram Agounter

 

 

Daniel Zentveldt

 

Sam Beers

 

 

Tom Koort

 

Jan-Paul Neefjes

 

 

Jona van der Schaaf

 

     

Mats Bohle

 

         

Voorjaarscompetitie TCA 2019  Jeugd ROOD

Rood team 1

 

 

Rood team 2

 

 Wedstrijden

 

 

 Wedstrijden

 

Anna Mantel

aanvoerder

 

Rocca Ibink

aanvoerder

Anne Busing

 

 

Mayssae Agounter

 

Emily Meure

 

 

Eva Beers

 

Wies van Haasdrecht

 

 

Max Jonges

 

Tom van Haasdrecht

 

     
         

Over-tenniskids/blauw-rood-oranje-en-groen (jeugd vanaf 12 jaar geel)   Email: jeugdzaken@tcalkmaar.nl