Competitie Junioren geel | groen

Zondag-jeugd-competitie commissie

Marcel Petitjean   0621502183

Martine Jansen    0653792907

Zie ook kalender voor baanindeling op zondag

Zondag competitie baanindeling oranje geel groen mix1 download

  zondag 27 september              
  baan 1 baan 2 baan 3 baan 4 baan 5 baan 6 baan 7 baan 8 baan 9 baan 10 baan 11 baan 12 baan 13
09:30                          
10:00 vrijspeel oranje 1       junioren 2   jongens 17   jongens 17   Groen   
10:30 baan team 1           team 1   team 2   Anniek  
11:00   afdeling 82                      
11:30                          
12:00                          
12:30                          
13:00                          
13:30                          
14:00                          
14:30                          
15:00                          
15:30                          

 

Digitale-teamopstelling-invoeren

Competitie reglement 2020 pdf

Najaarscompetitie TCA 2020  Jeugd Geel

Jongens t/m 17, team 2

2e klasse

 

Jongens t/m 17, team 1

2e klasse

Wedstrijdschema

 

 

Wedstrijdschema

 

Tim Schomaker

aanvoerder

 

Sem Teeken

aanvoerder

Jasper Rouwhorst

 

 

William van Schooneveld

 

Roemer Rouwhorst

 

 

Julian Peerdeman

 

Boye Prinsen

 

 

Jesper van Hoven

 

Joël van der Haas

 

 

Finn Hurts

 

 

 

 

Thijs Bakker

 

 

 

 

 

 

Junioren t/m 14, team 3

4e klasse

 

Junioren t/m 14, team 2

4e klasse

Wedstrijdschema

 

 

Wedstrijdschema

 

Ditte van Houten

aanvoerder

 

Amélie van Hoogschagen

aanvoerder

Raoul Kramer

 

 

Silke Treur

 

Luuk Hes

 

 

Tes Rouwhorst

 

Johan van Hulzen

 

 

Aniek Passchier

 

Faye Kraakman

 

 

Fenne Koopman

 

Max Kenton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junioren t/m 14, team 4

4e klasse

 

Junioren t/m 14, team 1

4e klasse

Wedstrijdschema

 

 

Wedstrijdschema

 

Mika Leijen

aanvoerder

 

Noah Wassink

aanvoerder

Tim Brakenhoff

 

 

Nik Jansen

 

Kiran van Caspel

 

 

Anton Carlson

 

Santiago Dekker

 

 

Lisa Kuipers

 

Melle Bokma

 

 

Daphne Ursem

 

 

 

 

Isia Pijper

 

 

 

 

 

 
         

Najaarscompetitie TCA 2020  Jeugd GROEN

Groen 2,

 

 

   

Wedstrijdschema

 

 

   

Anniek van Ouwerkerk

aanvoerder

 

   

Sarah van Bruggen

 

 

   

Isa Pieneman

 

 

   

Janne Nanne

 

 

   

Kylian Vink

 

 

   

Jort van Hoven

 

 

   

Vigo Leijen

 

     

 

 

   

 

Heb je vragen?

Neem contact opnemen met Marcel: Tel: 06-21502183 Email: marcelpetitjean20@gmail.com 
 

Sportieve groet van Marcel en Martine