Competitie deelnemers en uitslagen

Het overzicht van de teams in de Senioren, Junioren (Geel en Groen) staan op de site alsook de Rode en Oranje jeugdteams. De TC wenst alle spelers veel plezier in de competitie, Pieter, Annelies, Susan, Francis, Marcel, Ingmar en Linda.

Invallers-competitie-2021

Hieronder de lijst met wijzigingen deelnemers competitie najaar 2021 van 6 september 2021

Najaarscompetitie TCA 2021  DINSDAG ochtend

2e kl Di ochtend DD50+  (4DD)

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  1

06-28304019

Ploeggemiddelde 15,66   Uitslagen dames afd 1

voortmanfrielink@gmail.com

10582193

 Nel Huisman

V

8

8

8,9999

8,6842

14839628

 Christa Koning

V

8

7

8,9999

7,1861

13381253

 Annelies Kraakman

V

8

7

8,9999

7,5191

12970069

 Jeanet de Leeuw

V

8

8

8,9999

8,1841

10582959

 Christa Rus

V

8

7

8,9999

7,6428

10583386

 Rina Schrieken-Vos

V

8

7

8,9999

7,8911

12250368

 Alice Voortman

V

8

7

8,9999

7,7087

Najaarscompetitie TCA 2021  WOENSDAG ochtend

Open kl Woe ochtend DD17+  (4DD)

Captain: Mirjan Post

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  1

06-24380120

Ploeggemiddelde 16,93     Uitslagen dames afd 1

mirjanpost@yahoo.com

14390167

 Mirjan Post

V

8

8

8,9999

8,0492

24322903

 Chantal Schouten-ten Have

V

8

8

8,9999

8,6392

36911151

 Monique Theunissen

V

9

9

9,0000

9,0000

36845019

 Jamila Wassink

V

9

9

9,0000

9,0000

20743270

 Eva Warmerdam

V

8

7

8,4124

7,6318

Najaarscompetitie TCA 2021  DONDERDAG avond

2e kl DO avond 8&9  (2Dubbels)

Captain: Lisanne Fabriek

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  34

06-30727673

Ploeggemiddelde 18,05     Uitslagen dames 34

lafabriek@hotmail.com

36129372

 Lisanne Fabriek

V

9

8

9,0000

8,9500

36082317

 Marrion Smit

V

9

9

9,0000

9,0000

19155182

 Floor van Schie

V

8

8

8,9999

9,1666

37479857

 Bryan Oemar

M

9

9

9,0000

9,0000

30692156

 Jeffrey Schäfer

M

8

8

8,9999

8,9999

Najaarscompetitie TCA 2021  VRIJDAG avond

2e kl Vr Avond GD  (DD-HD-2GD)

Captain: Brenda Nootenboom

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  24

06-11411084

Ploeggemiddelde  13,63   Uitslagen gem 24

Bnootenboom78@gmail.com

14162881

 Marian Brand

V

7

6

7,4638

6,4231

26734540

 Jacco de Groot

M

7

7

7,9734

6,9645

27111962

 Niels Wallet

M

7

7

7,3267

7,1133

27396274

 Bert Haarsma

M

8

7

8,9866

6,9279

13523104

 Saskia Kraakman

V

6

6

6,7681

6,5466

26688727

 Brenda Nootenboom

V

7

7

7,6557

6,9093

Najaarscompetitie TCA 2021    ZATERDAG

1e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Edwin Frans

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  11

06-51452046

Ploeggemiddelde  8,43         Uitslagen heren 11

famfransdekker@kpnmail.nl

13238787

 Daniel Meure

M

4

4

3,9112

4,2225

12397741

 Roeland Mantel

M

3

3

2,0474

3,5908

16599020

 Vincent Smit

M

4

4

3,8764

4,2715

10602658

 Erik van der Poel

M

5

5

4,9329

4,6592

10634231

 Roy Boontje

M

3

4

3,3699

3,9798

26844451

 Jordy Schifferstein

M

4

5

4,0508

5,3130

10582002

 Edwin Frans

M

6

5

5,6505

5,1055

2e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Robbert Heeremans

T.C. Alkmaar 2    Afdeling:  16

06-17768126

Ploeggemiddelde  10,28       Uitslagen heren 16

rjheeremans@hotmail.com

 23565578

 Robbert Heeremans

M

5

5

4,7158

4,8446

 23859350

 Jurgen Treffers

M

6

5

5,8451

5,3476

 15230589

 Andrew Knufman

M

5

5

5,0000

5,0000

 25169343

 Matthieu Kamp

M

5

6

4,7553

5,6278

3e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Joppe Andriessen

T.C. Alkmaar 3    Afdeling:  42

06-28490851

Ploeggemiddelde 13,05      Uitslagen heren 42

joppe.andriessen@gmail.com

18153488

 Joppe Andriessen

M

7

6

6,8137

6,1579

21638136

 Werner Ulrich

M

6

6

5,7735

5,8153

29068762

 Erik Krijnen

M

5

6

5,4851

6,1278

14576597

 David Boekel

M

7

6

7,1326

6,1526

27687864

 Rob Doeswijk

M

6

6

5,9269

6,2795

19268130

 Robert Smolenaars

M

6

6

6,6276

6,2013

36702692

 Wolfgang Länging

M

7

9

7,8439

9,0000

5e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Sander Willemse

T.C. Alkmaar 4    Afdeling:  19

06-30572598

Ploeggemiddelde 17,07      Uitslagen heren 19

sanderwillemsehhw@hotmail.com

35723459

 Wesley van Dijk

M

8

8

8,8562

8,6420

35275855

 Nick van Dijk

M

8

9

8,6584

9,0000

31211496

 Marcel Berghuis

M

8

8

8,9738

8,8825

16437888

 Jorran Erftemeijer

M

7

8

7,9142

8,2198

35722657

 Sander Willemse

M

8

8

8,0429

8,1573

2e kl  Za HD17+  (4HD)

Captain: René Hoogland

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  10

06-50514065

Ploeggemiddelde 12,61    Uitslagen heren 10

hoogland.rene@gmail.com

 17536537

 Rene Hoogland

M

 6

7

6,5519

6,7511

 10582649

 Frank Nijssen

M

6

6

6,4370

5,8881

 11680741

 Joep Koelman

M

 6

 6

6,5171

6,1335

 13173375

 Wouter Hensbergen

M

5

6

4,7726

5,9067

 25892479

 Pim Botterman

M

 7

6

7,7216

6,7483

 14297868

 Leon Rietdijk

M

7

6

7,4239

6,4061

Hfdkl Za D17+  (4DE-2DD)

Captain: Marleen Duijves

T.C.Alkmaar 1     Afdeling:  8

06-13738765

Ploeggemiddelde 11,02     Uitslagenhoofdklasse8

m.duijves@gmail.com

10582797

 Anouk van de Pol

V

5

5

5,2610

5,5635

10583513

 Francis Wesseling

V

4

5

4,8883

5,6405

11543892

 Marleen Duijves

V

4

5

4,2813

5,3344

21512086

 Susanne Koopman-de Roos

V

6

3

6,0996

3,7394

18019749

 Esther Wolda

V

7

6

7,7936

6,6523

10603859

 Fleur Ykel

V

5

5

5,8013

5,0443

1e kl Za D17+   (4DE-2DD)

Captain: Jessica Overtoom

T.C. Alkmaar 2     Afdeling:  6

06-48368184

Ploeggemiddelde  12,08       Uitslagen dames 6

overtoom7@hotmail.com

21558310

 Jessica Overtoom

V

6

6

6,4419

5,9348

23608013

 Bo Kager

V

7

6

7,1516

6,0000

17931452

 Janine Pirovano

V

6

6

6,8813

6,4619

25569732

 Pauline Boontjes

V

5

4

4,2897

4,8684

22207244

 Francis Folkers

V

5

5

6,4419

5,9348

3e kl Za D17+  (4DE-2DD)

Captain: Melissa Braas

T.C. Alkmaar 3    Afdeling:  16

06-44010189

Ploeggemiddelde  18,30      Uitslagen dames 16

melissabraas@hotmail.com

12694347

 Melissa Braas

V

9

8

9,3900

8,9944

31756921

 Malou Smit

V

8

8

9,3833

9,2413

36683787

 Leonie van Schagen

V

9

9

9,0000

9,0000

36695688

 Martine Janssen

V

9

9

9,0000

9,0000

29988950

 Kathalijne Keizer

V

8

8

9,1751

9,3124

Hfdkl Za Gemengd   (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Desi van der Haas

T.C. Alkmaar 1      Afdeling:  6

06-42805550

Ploeggemiddelde  8,62    Uitslagen hoofdklasse6

desihaas88@gmail.com

15005100

Desi van der Haas

V

3

5

3,5911

5,3054

18057446

Marloes Dijkmans

V

5

3

4,9254

3,1903

18996337

Ilse van den Reek

V

5

4

5,0779

4,7577

16118545

Chris de Waard

M

4

4

3,9214

4,0158

20303904

Johan van der Sluijs

M

4

4

4,1563

4,1607

3e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Linda Poelsma-Ofman

T.C. Alkmaar 2    Afdeling:  20

06-50816578

Ploeggemiddelde 14,06Uitslagen gemengd 20

lindapoelsma@gmail.com

23236728

Linda Poelsma-Ofman

V

8

6

8,6427

6,8832

24679844

Elaine Kamp

V

7

7

7,4360

7,3098

14665077

Amber de Goede

V

5

4

5,1625

4,2919

12227048

Floris Folkers

M

8

7

8,3401

7,0645

21174644

Rick Baltus

M

7

7

6,8102

7,3282

12969907

Marco de Ronde

M

7

7

7,7917

7,2842

3e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Lynn Verstappen

T.C. Alkmaar 3   Afdeling:  18

06-52356978

Ploeggemiddelde 14,19 Uitslagen gemengd 18

lynn-joyce@hotmail.com

18125778

Lynn Verstappen

V

6

5

6,3096

5,7775

19602944

Dorien Hofman

V

8

6

8,2050

6,1730

18125751

Lars Verstappen

M

7

7

7,0643

6,8350

23234490

Sander Douma

M

7

7

7,6425

7,6815

19174861

Milou van Meurs

V

7

6

6,9061

6,6189

21336644

Huib Noort

M

7

7

7,6589

7,0604

16528689

Renee Stoop

V

8

7

8,3552

7,0577

4e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Christiaan Brouwer

T.C. Alkmaar 4   Afdeling:  37

06-23400309

Ploeggemiddelde 17,94 Uitslagen gemengd 37

christiaan@brouwer-web.nl

35311959

Anouk Smit-Whien

V

9

9

9,1839

9,5109

35597054

Annelies Schoo

V

9

8

9,1849

8,5343

18098460

Mark Hoogervorst

M

8

8

8,9999

8,9999

18703771

Edwin Merkus

M

9

8

8,9451

8,9105

28498534

Krijn Postma

M

8

8

8,9271

8,6666

15666603

Sander van der Slikke

M

8

8

8,9999

8,6055

25396706

Christiaan Brouwer

M

8

8

8,9999

8,6331

31066216

Edith Bakker           inval

V

8

8

9,7218

8,6197

36082317

Marrion Smit          inval

V

9

9

9,0000

9,0000

4e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Patrick Bood

T.C. Alkmaar 5   Afdeling:  16

06-12751581

Ploeggemiddelde  18,35  Uitslagen gemengd 16

patrick_Bood@hotmail.com

36564001

Patrick Bood

M

9

9

9,0000

9,0000

36491896

Nico van Leeuwen

M

9

9

9,0000

9,8340

36464287

Teun Oerlemans

M

9

9

9,1667

9,3134

36129372

Lisanne Fabriek

V

9

8

9,0000

8,9500

21307407

Annelot van Meurs

V

8

9

8,9999

9,5150

36564036

Ismay Ko

V

9

9

9,0000

9,3301

3e kl Za GD17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Suzanne Kuijpers-Niesten

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  20

06-42094809

Ploeggemiddelde 14,63 Uitslagen gemengd 20

suzanne.niesten@hotmail.com

30923123

Suzanne Kuijpers-Niesten

V

8

8

9,4010

8,1402

10615679

Barbara Kranenburg

V

8

6

8,3833

6,4946

20807007

Dennis de Voogd

M

7

7

7,2056

7,4524

11739673

Herman Kuijt

M

8

7

8,0156

6,9269

19046839

Gerard Tool-Kranenburg

M

8

7

8,7281

7,0917

17609356

Antonella Vignale

V

8

7

8,6725

7,7799

4e kl Za GD17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Stephanie Nijdam

T.C. Alkmaar 2   Afdeling:  27

06-81801861

Ploeggemiddelde  15,83  Uitslagen gemengd 27

Steef2187@live.nl

29786924

Alexander van Schooneveld

M

8

7

8,8284

7,6465

22312935

Mark Vlaanderen

M

8

8

9,1832

9,1088

30669596

John Brakenhoff

M

8

8

8,8405

8,4678

13960873

Anne van Goethem

V

7

7

7,8859

7,8948

14419408

Jolanda Bakker

V

8

7

8,9999

7,8366

19602839

Stephanie Nijdam

V

7

6

7,3063

6,5322

Najaarscompetitie TCA 2021  ZONDAG

4e kl ZO Gemengd (2DE-2HE-DD-HD-2GD)

Captain: Sophie Nijssen

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  4

06-12465285

Ploeggemiddelde 11,15 Uitslagen gemengd 4

nijssen.sophie@gmail.com

25485725

Sophie Nijssen

V

5

5

5,6427

5,2496

26684349

Indy Meijer

V

6

6

5,9252

6,0025

21843074

Rogier Arends

M

5

5

5,0372

4,8251

29314453

Thijs Bakker

M

6

6

6,4928

6,6940

25485717

Jonathan Rep

M

5

3

5,0372

4,8251

6e kl ZON Heren (4HE-2HD)

Captain: Max Admiraal

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  3

06-40242597

Ploeggemiddelde 14,07   Uitslagen heren 3

maxadmiraal25@gmail.com

30543401

Bas Kampman

M

7

6

7,9808

6,5840

16191064

Emile Gronsfelt

M

6

7

5,9412

7,1625

20214685

Nick Kramer

M

8

6

8,7689

6,5316

22846387

Johan Haringhuizen

M

7

7

7,9226

7,6543

14060604

Frank van der Ploeg

M

7

6

7,3878

6,4024

12019437

Rogier Bunink

M

7

6

7,5451

6,4712

23489065

Max Admiraal

M

6

6

5,9523

6,1656

6e kl ZON Heren (4HE-2HD)

Captain: Luc Pierre

T.C. Alkmaar 2   Afdeling:  6

06-11138428

Ploeggemiddelde 15,42      Uitslagen heren 6

luc_pierre@outlook.com

36511005

Jesse Kroon

M

7

9

5,7891

6,8587

20681275

Mats Koelman

M

8

8

8,6170

8,1341

36458899

Freek Boersma

M

8

9

8,5737

9,3930

27083748

Bonne Meinicke

M

8

8

8,9999

8,9999

20263686

Luc Pierre

M

8

8

7,9209

6,3440

35775645

Joep Hulskes

M

7

7

6,2676

6,5958

7e kl ZON Heren (4HE-2HD)

Captain: William van Schooneveld

T.C. Alkmaar 3   Afdeling:  14

06-29907222

Ploeggemiddelde 15,61  Uitslagen heren 14

william@schooneveld.com

29879000

William van Schooneveld

M

7

8

7,7959

8,1817

35084871

Sem Teeken

M

7

7

7,6985

7,8673

29836220

Jesper van Hoven

M

7

7

7,1350

7,2798

30137098

Julian Peerdeman

M

7

8

7,8320

8,0881

29045576

Finn Hurts

M

8

8

8,0328

8,1402

 

///////////////////////////////////////////////////////////////

 

Najaarscompetitie TCA 2021  ZONDAG

Junioren Geel en Groen

2ekl ZO Gem 13 tm 17 (2DE-2HE-DD-HD-GD)

Captain: Tim Schomaker

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  20

06-30109984

Ploeggemiddelde 18,12    Uitslagen afd 20

majella.peter@online.nl

29045568

Tim Schomaker

M

8

8

8,4410

8,5482

31896707

Santiago Dekker

M

8

8

8,8924

9,2684

30900743

Kiran van Caspel

M

8

8

9,2078

9,0701

35777214

Silke Treur

V

9

9

9,3045

9,4053

35783206

Aniek Passchier

V

9

9

9,3185

9,7001

36304387

Tes Rouwhorst

V

8

8

8,9805

8,8441

31843395

Nola Hayes

V

8

8

9,0000

9,0000

36689785

Nina Smit

V

9

9

9,0000

9,0000

2e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Noah Wassink

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  11

06-82508282

Ploeggemiddelde 17,44 Uitslagen afd 11

noahwassink08@gmail.com

31309585

Noah Wassink

M

8

8

8,4707

8,9478

30899737

Nik Jansen

M

8

8

8,8838

8,6628

35609044

Anton Carlsson

M

8

9

8,3003

8,9739

31888321

Sarah van Bruggen

V

8

8

8,7164

8,9506

35387815

Daphne Ursem

V

9

8

8,9077

8,6407

30020573

Lisa Kuijpers

V

8

8

8,5913

8,5726

3e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Anniek van Ouwerkerk

T.C. Alkmaar 2   Afdeling:  27

06-53792907

Ploeggemiddelde 18,18 Uitslagen afd 27

anniek@vanouwerkerk.me

30492416

Anniek van Ouwerkerk  3x

V

8

8

8,5898

8,6796

31613209

Isa Pieneman

V

8

8

9,7499

8,9911

31891810

Janne Nanne

V

8

8

9,3704

9,2927

31184065

Kylian Vink

M

8

8

9,4168

9,0360

31161839

Jort van Hoven

M

8

8

8,9330

9,4552

31843409

Nick Brakenhoff

M

8

8

8,8333

8,8922

31493785

Ot van Driel   ????

M

8

8

8,9999

8,9999

4e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Luuk Hes

T.C. Alkmaar 3   Afdeling:  29

06-51977300

Ploeggemiddelde 18,74 Uitslagen afd 29

m.hesdekker@upcmail.nl

35732504

Luuk Hes

M

9

9

9,3054

9,7747

36547476

Max Kenton

M

9

9

9,3532

9,4592

36880493

Koos Kapteijn

M

9

9

9,0000

9,0000

36128465

Johan van Hulzen

M

9

9

9,8362

9,6006

37312863

Dante Shearman

M

9

9

9,1667

9,1810

GROEN 1   (4E-2D)

Captain: Emily Meure

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  38

06-53296369

Ploeggemiddelde 18,09 Uitslagen groen afd 38

danielmeure@gmail.com

30748852

Emily Meure

V

8

8

8,4483

9,1666

35723483

Paul-Arthur Geuvers

M

9

9

8,7639

9,1606

36256633

Ruben Schuit

M

9

9

9,0966

8,8078

31505740

Tom Koort

M

8

8

9,1666

9,1666

31169988

Daniel Zendveldt

M

8

8

9,3488

9,3406

 

INVALLERS

Junioren

       

J17 & G14

Mika van Leijen   

       

M17

Dionne van der Velden

       

M17

Ditte van Houten

       

J17 & G14

Tim Brakenhoff

       

M17

Nadine de Vries

       

J17

Alexander Wingelaar

       

G14

Bobby Nomen

       
           

Voor invallen altijd eerst kontakt opnemen met Marcel of Ingmar

 

Competitie 2021