District competitie

Uitslagen met knltb app

Speeldagen-competitie-2018

competitie wedstrijden en uitslagen

Landelijke-competitie

Voor vragen: VCL Districtscompetitie, Linda Poelsma 06-50816578.

Voorjaarscompetitie TCA 2018  VRIJDAG JEUGD

2e kl VRIJ Jongens 10 tm 14 (2JE-2JD)

Captain: Tino van Sluis

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  4

06-28090053

Ploeggemiddelde 17,27   uitslagen

h.sluis44@chello.nl

30866294

T.A.C.

 Tino van Sluis

M

8

8

8,6985

8,5505

30137098

J.

 Julian Peerdeman

M

8

8

8,1040

8,1349

29045576

F.R.

 Finn Hurts

M

8

8

8,6765

8,6637

30542863

T.M.

 Timo Weel

M

8

8

8,6733

8,8581

29045568

T.L.A.

 Tim Schomaker

M

8

8

8,9999

8,9656

               

Voorjaarscompetitie TCA 2018  DINSDAG

2e kl Di DD50+ (4DD)

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  1  uitslagen

06-28304019

Ploeggemiddelde 15,48  

voortmanfrielink@gmail.com

14839628

C.M.

 Christa Koning

V

8

7

8,9003

7,8785

10582193

N.I.

 Nel Huisman

V

8

7

8,9999

7,9912

10582959

C.

 Christa Rus

V

8

7

8,9999

7,4010

10583386

C.M.

 Rina Schrieken-Vos

V

8

7

8,9999

7,5995

12250368

A.

 Alice Voortman

V

8

7

8,9999

7,8322

               

3e kl Di DD50+ (4DD)

Capt: Imelda Koopmanschap

T.C. Alkmaar 2

Afdeling:  2

06-19654331

Ploeggemiddelde 16,75    uitslagen

Koopmanschap@gmail.com

14308290

I.

 Imelda Koopmanschap

V

8

8

8,9999

8,3774

10815678

J.

 Joke ter Horst

V

8

8

8,5223

8,1723

13671219

F.

 Ina Lengers

V

8

8

8,9999

8,1498

12409847

C.

 Corrie van Polen

V

8

8

8,9999

8,3264

14682273

A.C.M.

 Alice Lodder-Schouten

V

8

8

8,9999

8,8560

               

Voorjaarscompetitie TCA 2018  VRIJDAG

2e kl Vr Mi HD50+  (4HD)

Captain: Frans Kee

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  1

06-21234189

Ploeggemiddelde  15,15   uitslagen

f.kee8@upcmail.nl

12079413

J.G.

 Joost Floor

M

8

7

8,9999

7,7885

11623470

J.J.

 John Bosman

M

7

7

7,8431

7,1910

12682608

B.F.

 Ben van Langen

M

8

7

8,9999

7,4318

10583637

P.W.

 Peter Zorge

M

8

7

8,9999

7,8876

10582053

J.H.

 Jan Gagel

M

8

7

8,9999

7,5334

11987944

F.

 Frans Kee

M

8

7

8,9999

7,6256

 

 

 

 

 

 

 

 

3e kl Vr Mi HD50+  (4HD)

Captain: Rob van Roon

T.C. Alkmaar 2

Afdeling:  1

06-40193189

Ploeggemiddelde  16,24  uitslagen

rjbvanroon@gmail.com

27781798

R.J.

 Rob van Roon

M

8

8

8,9999

8,2638

28898931

J.J.G.

 Jos Bruggink

M

8

7

8,0500

7,9329

14152622

W.M.

 Willem Hoeben

M

7

8

7,9823

8,1677

23236701

N.N.

 Nico Poelsma

M

8

8

8,9999

8,2450

16228596

J.J.

 Jaap Jan Nannis

M

8

7

8,6557

8,0002

 

 

 

 

 

 

 

 

Voorjaarscompetitie TCA 2018    ZATERDAG

2e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Edwin Frans

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  6

06-51452046

Ploeggemiddelde  7,86    uitslagen

famfransdekker@kpnmail.nl

13238787

D.

 Daniel Meure

M

4

4

3,7882

4,2358

12397741

R.

 Roeland Mantel

M

2

3

1,9934

3,1408

12939382

H.

 Huseyin Diktas

M

4

4

3,8338

4,0432

10602658

E.

 Erik van der Poel

M

4

4

4,0799

3,8198

10634231

R.

 Roy Boontje

M

4

4

3,6695

4,0742

10582002

E.

 Edwin Frans

M

5

6

5,0063

5,4553

               

3e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Pieter Laan

T.C. Alkmaar 2

Afdeling:  17

06-20440419

Ploeggemiddelde  8,60   uitslagen

pieter.laan10@gmail.nl

13587838

P.

Pieter Laan

M

5

4

4,4769

4,3842

13318853

J.N.

Joost Jonker

M

4

4

3,8984

4,4006

13015001

A.

Arjan de Graaff

M

4

4

3,8300

3,8612

22559914

M.

Martijn Schuijt

M

4

5

4,3839

4,5882

12939609

S.G.

Sten Weingärtner

M

3

3

3,1113

2,1500

12526673

S.

Sander Weismuller

M

5

4

4,8422

4,2854

13318861

M.

Michiel Jonker

M

6

6

6,5447

5,7782

13318853

J.N.

Joost Jonker

M

4

4

3,8984

4,4006

               

4e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Robbert Heeremans

T.C. Alkmaar 3

Afdeling:  26

06-17768126

Ploeggemiddelde  11,85    uitslagen

rjheeremans@hotmail.com

 23565578

R.J.

 Robbert Heeremans

M

5

5

5,0402

4,7624

 23859350

J.W.

 Jurgen Treffers

M

 5

6

5,2152

5,7699

 15005003

S.

 Sander Hewitt

M

5

5

4,8155

5,0066

 15230589

A.D.

 Andrew Knufman

M

 6

5

5,8739

5,1846

 21814090

B.

 Bart Teensma

M

 7

6

7,3936

6,2218

 25169343

M.

 Matthieu Kamp

M

5

5

5,3695

5,2279

 16919181

E.W.L.

 Eric Radder

M

7

7

7,6734

7,6200

 13041444

J.D.J.

 Joost Kok

M

7

6

7,1624

6,4458

               

4e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: René Hoogland

T.C. Alkmaar 4

Afdeling:  20

06-50514065

Ploeggemiddelde 12,08   uitslagen

hoogland.rene@gmail.com

 17536537

R.

 Rene Hoogland

M

 6

 6

6,2799

5,9071

 10582649

F.J.

 Frank Nijssen

M

6

6

6,3539

5,6266

 11680741

J.H.

 Joep Koelman

M

 6

 6

5,4339

5,7951

 13173375

W.

 Wouter Hensbergen

M

 6

6

5,9786

5,7714

 14682060

M.N.

 Mike de Jong

M

 7

 6

7,3554

5,9962

 25892479

P.

 Pim Botterman

M

 7

6

6,9050

5,9116

 10582207

G.J.M.

 Gerald Ibink

M

6

5

5,9101

5,3477

               

4e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Joppe Andriessen

T.C. Alkmaar 5

Afdeling:  28

06-28490851

Ploeggemiddelde 12,36  uitslagen

joppe.andriessen@gmail.com

18153488

J.

 Joppe Andriessen

M

6

6

6,1572

6,0677

21638136

W.R.

 Werner Ulrich

M

6

6

5,7769

6,0076

29068762

E.

 Erik Krijnen

M

6

6

5,6411

6,2036

14576597

D.N.

 David Boekel

M

6

7

6,5636

6,5964

27687864

R.F.

 Rob Doeswijk

M

6

6

6,4068

6,3948

               

1e kl  Za H35+  (4HE-2HD)

Captain: Marco de Ronde

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  1

06-51341860

Ploeggemiddelde 14,43      uitslagen

plopopswiron@gmail.com

13262726

L.G.

 Leo van der Ploeg

M

7

7

7,4305

7,0705

18764134

F.F.

 Frank Switzer

M

7

7

7,8298

7,0031

14781654

J.H.

 Jaap Switzer

M

7

7

7,1909

7,1574

12969907

M.

 Marco de Ronde

M

7

7

6,8124

6,9809

15048020

P.

 Peter Poppenk

M

7

7

7,1171

7,1985

13420313

E.

 Erwin Dekker

M

7

7

7,8428

6,9205

               

3e kl Za  HD50+  (4HD)

Captain: Nico Poelsma

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  1

06-40507315

Ploeggemiddelde  17,03    uitslagen

nicopoelsma@gmail.com

23236701

N.N.

 Nico Poelsma

M

8

8

8,9999

8,2450

27781798

R.J.

 Rob van Roon

M

8

8

8,9999

8,2638

21059160

R.J.

 René van der Sluis

M

8

8

8,9617

8,5605

10590382

R.T.M.

 Reo Joemrati

M

8

8

8,9999

8,9999

               

Hfdkl  Za D17+  (4DE-2DD)

Captain: Linda Nelissen

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  1

06-51644024

Ploeggemiddelde  9,26    uitslagen

lindanelissen@hotmail.com

12666971

L.S.

 Linda Nelissen

V

5

5

5,0404

4,8659

15630536

J.H.W.

 Jose Kocken

V

3

3

3,4135

3,1605

15630536

L.

 Lous Oudejans

V

5

5

4,9250

4,8036

15163474

F.M.

 Femke Koning

V

6

5

6,3187

5,0578

13323040

M.

 Myrthe van Ravenzwaaij

V

5

5

5,3257

5,1669

14068745

C.

 Carly Sieval

V

3

3

3,6942

3,8064

               

2e kl Za G17+  (DE-HE-GD-DD-HD)

Captain: Reza Joemrati

T.C.Alkmaar 1

Afdeling:  8

06-14896469

Ploeggemiddelde 10,49    uitslagen

reza@joemrati.nl

10582797

A.

 Anouk van de Pol

V

5

5

5,0643

4,8783

10583475

R.J.

 Robert Jan Wassink

M

5

5

5,1662

5,2746

10583513

F.

 Francis Wesseling

V

5

5

5,4277

5,4236

10590374

R.F.

 Reza Joemrati     

M

6

6

5,5781

5,4746

11543892

M.H.E.

 Marleen Duijves

V

4

5

4,0900

4,8473

16986733

R.K.

 Riaz Joemrati      

M

7

5

6,9123

4,8320

 

 

 

 

 

 

 

 

4e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)    

Captain: Linda Poelsma-Ofman

T.C. Alkmaar 2

Afdeling:  14

06-50816578

Ploeggemiddelde 13,86          uitslagen

lindapoelsma@gmail.com

23236728

L.N.

Linda Poelsma-Ofman

V

8

7

8,3236

7,0799

16374061

N.

Nadine vd Luijtgaarden

V

6

6

6,8650

6,6301

14377659

M.T.A.

Marit Geel

V

8

5

7,4812

5,3565

12227048

F.

Floris Folkers

M

7

7

7,8777

7,0500

21174644

R.A.T.

Rick Baltus

M

6

6

6,9437

5,6071

21130752

T.D.

Toine Wilke

M

7

7

7,9482

7,3469

21174377

M.T.A.

Michiel Baltus

M

7

6

6,7539

5,7399

               

4e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Frank Kamp

T.C. Alkmaar 3

Afdeling:  13

06-30400778

Ploeggemiddelde 14,13       uitslagen

frank.kamp@kpnmail.nl

12970026

F.

Frank Kamp

M

5

5

5,3213

5,1119

20807007

D.

Dennis de Voogd

M

6

6

6,6051

6,3674

11739673

H.A.

Herman Kuijt

M

8

7

8,0191

6,9890

19046839

G.

Gerard Tool-Kranenburg

M

8

7

8,9999

7,7382

10615679

B.A.K.

Barbara Kranenburg

V

7

6

7,9333

6,2889

24370096

M.

Minja Nibourg

V

7

7

7,6084

7,5959

19669232

L.

Lindsey Hop

V

7

7

7,2005

7,1323

               

6e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Lynn Verstappen

T.C. Alkmaar 4

Afdeling:  9

06-52356978

Ploeggemiddelde 15,87      uitslagen

lynn-joyce@hotmail.com

18125778

L.J.F

Lynn Verstappen

V

7

6

7,7414

6,7058

19602944

D.

Dorien Hofman

V

7

6

7,7550

6,5828

18125751

L.R.K.

Lars Verstappen

M

7

8

7,7498

8,9595

13791052

T.

Tim van Amstel

M

8

8

8,9999

8,9999

               

6e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Johan Haringhuizen

T.C. Alkmaar 5

Afdeling:  1

06-29441658

Ploeggemiddelde 16,99         uitslagen

johan.haringhuizen@gmail.com

22846387

J.

 Johan Haringhuizen

M

8

7

8,3996

7,3899

29950295

M.

 Malu van der Maale

V

8

8

8,9999

8,9999

31123031

R.

 Ron Koppies

M

9

8

9,2354

8,5018

14060604

F.L.

 Frank van der Ploeg

M

7

7

7,5913

7,2455

29988950

K.S.

 Kathelijne Keizer

V

8

8

8,8913

8,7562

31159532

M.

 Maaike Hoogland

V

9

8

9,0738

8,6216

27104346

H.A.

 Carlijn van Kessel

V

8

8

8,9999

8,2097

               

6e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Edith Bakker

T.C. Alkmaar 6

Afdeling:  10

06-52395785

Ploeggemiddelde 17,63   uitslagen

edithbakker47@gmail.com

31066216

E.C.

Edith Bakker

V

9

8

9,3000

8,4831

31208592

D.H.N.

Dave Jansen

M

8

8

8,5239

8,3269

31079962

G.J.C.

Gijs Barendrecht

M

9

8

9,3000

8,5219

15705099

C.

Colette van Doorn

V

8

8

8,6333

8,3599

19852088

J.

Jan Bevaart

M

8

8

8,9999

8,9999

15813010

D.

Dewi van Egmond

V

8

8

8,9999

8,9999

20798261

L.

Lousa Hsu

V

8

8

8,9999

8,9999

               

3e kl Za GD35+ (DD-HD-2GD)

Captain: José Lankhorst

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:  3

06-12773825

Ploeggemiddelde 14,18   uitslagen

joselankhorst@hotmail.com

16154916

A.F.P.

 André Lankhorst

M

8

7

8,3318

6,6688

16190351

J.M.

 Joep vd Velden

M

8

7

8,9999

7,2041

18729916

A.J.M.

 Arno Soomers

M

8

7

8,9999

7,7756

18729924

S.A.J.M.

 Saskia Soomers-Wanders

V

8

7

8,9999

6,9066

15488535

B.

 Bernadette vd Velden-Duin

V

8

7

8,9999

6,8125

15488527

J.

 José Lankhorst-Kleverlaan

V

8

7

8,9999

7,3211

               

4e kl Za GD35+ (DD-HD-2GD)

Captain: Gerard Kamp

T.C. Alkmaar 2

Afdeling:  1

06-51693918

Ploeggemiddelde  15,93      uitslagen

kampen-rus@hetnet.nl

14419408

J.

 Jolanda Bakker

V

8

6

8,7548

6,6402

24455369

E.

 Erica Rus

V

8

8

8,6553

8,3831

24939072

A.P.G.

 Albertine Tames- Roobeek

V

8

8

8,9999

8,5344

19019475

H.M.

 Jacinta Hoogland

V

8

8

8,9999

8,3916

19090188

R.

 Rob van Groeningen 

M

8

8

8,8912

8,3791

12117218

G.

 Sybren Hornstra

M

7

7

7,5146

7,0602

22525009

W.L.M.

 Wim Abrahams

M

8

8

8,9999

8,0795

24455350

G.

 Gerard Kamp

M

8

8

8,9999

8,2538

               

Voorjaarscompetitie TCA 2018  ZONDAG

1e kl ZON D17+ (2DE-3DD)

Captain: Sandra Einerhand

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:    1

06-14571493

Ploeggemiddelde 11,98   uitslagen

einerhand@hotmail.nl

10582304

M.A.A.

Marijke van Sluis-van Kleef

V

6

5

6,2738

5,5034

14665077

A.

Amber de Goede

V

4

4

4,6736

4,5338

14665085

F.

Cisca Hemmekam

V

6

6

6,6925

6,1018

15268772

S.

Sandra Einerhand

V

7

6

7,4976

6,3125

21754926

A.

Annelies Nolten

V

6

6

6,6029

5,6898

               

2e kl ZON D17+ (2DE-3DD)

Captain: Joyce Paleari

T.C. Alkmaar 2

Afdeling:  2  

06-42618296

Ploeggemiddelde 13,40   uitslagen

joyce.paleari@gmail.com

26607328

J.C.M.

 Joyce Paleari

V

6

7

6,0797

7,0617

26688727

B.

 Brenda Nootenboom

V

6

6

6,8959

6,6730

23612010

D.M.M.

 Dominique Koning

V

6

6

6,7881

6,7149

17231795

S.

 Susan Kraakman

V

7

6

7,0616

6,4584

14162881

M.E.M.

 Marian Brand

V

6

6

6,6132

6,1979

13523104

S.

 Saskia Kraakman

V

6

6

6,0808

5,9426

17453615

E.

 Elles Kraakman   

V

8

7

8,3212

6,8757

               

3e kl ZON D35+ (4DD)

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1

Afdeling:   1

06-28304019

Ploeggemiddelde 15,22   uitslagen

voortmanfrielink@gmail.com

12250368

A.

Alice Voortman

V

8

7

8,9999

7,8322

14839628

C.M.

Christa Koning

V

8

7

8,7503

7,8785

10582193

N.I.

Nel Huisman

V

8

7

8,9999

7,9912

10582959

C.M.

Christa Rus

V

8

7

8,9999

7,4010

10583386

C.M.

Rina Schrieken-Vos

V

8

7

8,9999

7,5995

11423331

M.

Martha Aalbersberg

V

7

7

7,9183

7,2422

12395153

T.

Trudy Veldman

V

8

7

8,9859

7,3259

               

3e kl ZON D35+ (4DD)

Captain: Irene Gagel

T.C. Alkmaar 2

Afdeling:   2

06-13107303

Ploeggemiddelde 16,06      uitslagen

irenegagel@hotmail.com

10583246

I.N.

 Irene Gagel-Tange

V

8

7

8,9999

8,1910

13173421

M.E.

 Mirjam Schroot

V

8

7

8,9999

7,9072

13140019

E.M.

 Elly Lenting

V

8

8

8,9999

8,0860

13262807

T.J.

 Titia v.d. Ploeg-Mulder

V

8

8

8,2066

8,8746

15970663

M.E.

 Marianne de Harder

V

8

7

8,7936

7,3684

19019416

T.L.

 Ellen v.d. Bliek

V

8

7

8,2743

7,7493