Nieuws

Zaterdag competitie baanindeling nieuw

Competitie 2020

Nieuw logo

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 26 september

10:00

Mees Tromp

Heren 4

Ursem 1

Banen 4 en 5

 

Jan Bevaart

Gemengd 5

Langedijk 2

Banen 6,7,8 (2 enkels en mix)

Dubbels op 6 en 7

 

Stephanie Nijdam

Gemengd dubbel 3

Medemblik 1

Banen 10 en 11

13:00

Linda Poelsma

Gemengd 2

Daalmeer 1

Banen 8 en 9

 

Edwin Frans

Heren 1

DEM 1

Banen 12 en 13

13:30

René Hoogland

Heren dubbel 1

Elckerlyk 1

Banen 6 en 7

 

Robbert Heeremans

Heren 2

De Dog 1

Banen 10 en 11

 

Zaterdag 3 oktober

10:00

Suzanne Kuijpers

Gemengd dubbel 1

BSV 1

Banen 4 en 5

 

Christiaan Brouwer

Gemengd 4

De Rijp 1

Banen 10,11,12 (2 enkels en mix)

Dubbels op 12 en 13

13:00

Desi van der Haas

Gemengd 1

Ruïne van Brederode 1

Banen 6 en 7

 

Joppe Andriessen

Heren 3

Langedijk 3

Banen 8 en 9

 

Lynn Verstappen

Gemengd 3

De Dog 2

Banen 10 en 11

 

Nieuw logoCompetitie 2020

 

Zaterdag 10 oktober

10:00

Jan Bevaart

Gemengd 5

Westzaan 1

Banen 4 en 5

 

Mees Tromp

Heren 4

Schoorl 2

Banen 6,7,8 en 9

Dubbels op 8 en 9

 

Stephanie Nijdam

Gemengd dubbel 3

’t Gouwtje 1

Banen 10 en 11

13:00

Desi van der Haas

Gemengd 1

Joy jaagpad 2

Banen 6 en 7

 

René Hoogland

Heren dubbel 1

Wings-Blokker 2

Banen 10 en 11

 

Joppe Andriessen

Heren 3

Helderse TC 4

Banen 12 en 13

14:00

Suzanne Kuijpers

Gemengd dubbel 1

Fortuna Wormerveer 1

Banen 8 en 9

 

Zaterdag 17 oktober

10:00

Christiaan Brouwer

Heren 4

Heerhugowaard 6

Banen 6,7,8 (2 enkels en een mix)

Dubbels op 6 en 7

 

Robbert Heeremans

Heren 2

Heiloo United 2

Banen 10,11,12 en 13,

dubbels op 12 en 13

13:00

Linda Poelsma

Gemengd 2

De Drieban 1

Banen 10 en 11

13:30

Edwin Frans

Heren 1

Amstelpark 2

Banen 6 en 7

 

Lynn Verstappen

Gemengd 3

De Cromme bal 1

Banen 8 en 9

 

 

Zaterdag 24 oktober

10:00

Stephanie Nijdam

Gemengd dubbel 3

De Drieban 1

Banen 6 en 7

 

Jan Bevaart

Gemengd 5

Groeneveen 2

Banen 8,9, 10 ( 2 enkels en mix)

Dubbels op 8 en 9

 

Robbert Heeremans

Heren 2

De Hout 1

Banen 12 en 13

13:00

Edwin Frans

Heren 1

Badhoevedorp 2

Banen 10 en 11

13:30

Linda Poelsma

Gemengd 2

Heerhugowaard 4

Banen 6 en 7

 

René Hoogland

Heren dubbel 1

Heiloo United 2

Banen 8 en 9

 

« Terug

» Nieuws archief