Nieuws

Thuiswedstrijden zaterdagcompetitie.

Voorjaarscompetitie-2019

Thuiswedstrijden zaterdagcompetitie. Op 18 mei zijn tot 14.00 uur baan 1, 12 en 13 vrijspeelbanen. Met dank aan Sybren Hornstra.   

ZATERDAG 18 MEI

 

Aanvangstijd 10.00 uur

GD  team 2               - de Tulp 2                 baan 10 en 11

Gemengd team 5     - Zeswielen 6           baan 2 en 3

Aanvangstijd 12.00

Heren 2                     - de Gouw 2              baan 6 en 7

Heren 6                     - Zonneweide 1       baan 8 en 9

Aanvangstijd 14.00 uur

Dames 1                   - de Kogge 1             baan 1,12 en 13

Heren 35+                - Juliana 3                baan 4 en 5

GD team 1                - Daalmeer 2            baan 2 en 3

Gemengd team 1     - Pim Mullier 3          baan 10 en 11

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 25 MEI

 

Aanvangstijd 10.00 uur

Dames team 2          - Deuce 3                  baan 10,11,12 en 13 dubbels 12 en 13

Gemengd team 4     - Langedijk 3             baan 6 en 7

Heren 7                     - Oudorp 4                baan 2,3,4 en 5 dubbels 4 en 5

Aanvangstijd 12.00 uur

Gemengd team 3                - Overdan 2              baan 2 en 3

Aanvangstijd 14.00 uur

Heren 1                     - Westzaan 1                        baan 6 en 7

Heren 3                    - Langedijk 2            baan 8 en 9

Heren 4                     -  de Hout 1               baan 1,12 en 13

Heren 5                     -  de Spatter 3           baan 10 en 11

Gemengd team 2     - Groetincke 2          baan 4 en 5

 

 

 

 

Dinsdag 28 mei

 

Dames 2                   - Wognum 2             baan ?

 

 

 

           

ZATERDAG 1 JUNI

 

 

 

 

Aanvangstijd 10.00 uur

 

 

GD team 2                - Julianadorp 2        baan 10 en11

 

Gemengd team 5     - Langedijk 4            baan 2 en 3

 

 

 

Aanvangstijd 12.00 uur

 

 

Gemengd team 3     - Uitgeest 2               baan 4 en 5

 

 

 

Aanvangstijd 14.00 uur

 

 

Heren 1                     - Bakkum 2               baan 6 en 7

 

Heren 3                     - Bergen 1                 baan 8 en 9

 

Heren 5                     - HLTC 3                    baan 10 en 11

 

Dames 1                   - Warmenhuizen 1  baan 1,12 en 13

 

Gemengd team 2     - de Rijp 1                 baan 2 en 3

 

 

 

 

 

 

 

 

« Terug

» Nieuws archief