Nieuws

Indeling competitie 2019 senioren wedstrijden en uitslagen

Voorjaarscompetitie TCA 2019  DINSDAG

Dames Dubbel 50+   (4DD)       Wedstrijden en uitslagen

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  2e           Afdeling:    2

06-28304019

 

voortmanfrielink@gmail.com

14839628

Christa Koning

V

8

7

13381253

Annelies Kraakman

V

8

7

12970069

Jeanet de Leeuw

V

8

7

10582193

Nel Huisman

V

8

7

10582959

Christa Rus

V

8

7

10583386

Rina Schrieken

V

8

7

12250368

Alice Voortman

V

8

7

 

 

 

 

 

Voorjaarscompetitie TCA 2019  VRIJDAG

HD50+  (4HD)            Wedstrijden en uitslagen

Captain: Frans Kee

T.C. Alkmaar 1

Klasse:Hoofdklasse   Afdeling:  1

06-21234189

 

f.kee8@upcmail.nl

12079413

Joost Floor

M

8

7

11623470

John Bosman

M

7

7

12682608

Ben van Langen

M

8

7

10583637

Peter Zorge

M

8

7

10582053

Jan Gagel

M

8

7

11987944

Frans Kee

M

8

7

HD50+  (4HD)            Wedstrijden en uitslagen

Captain: Nico Poelsma

T.C. Alkmaar 2

Klasse:    1e         Afdeling:    1

06-40507315

 

nicopoelsma@gmail.com

27781798

Rob van Roon

M

8

8

28898931

Jos Bruggink

M

8

8

14152622

Willem Hoeben

M

8

7

23236701

Nico Poelsma

M

8

8

 

 

 

 

 

Voorjaarscompetitie TCA 2019    ZATERDAG

Heren 17+ (4HE-2HD)   Wedstrijden en uitslagen

Captain: Edwin Frans

T.C. Alkmaar 1

Klasse:    1e         Afdeling:   1

06-51452046

 

famfransdekker@kpnmail.nl

13238787

Daniel Meure

M

4

4

12397741

Roelant Mantel

M

2

3

10634231

Roy Boontje

M

3

3

10602658

Erik van de Poel

M

4

4

10582002

Edwin Frans

M

6

5

Heren 17+ (4HE-2HD)   Wedstrijden en uitslagen

Captain: Sam van Rijsewijk

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  2e          Afdeling:    1

06-81227067

 

sam.rijsewijk@gmail.com

24975885

Sam van Rijsewijk

M

4

5

25146629

Ward Dzialiner

M

4

5

25783696

Tijn Schrickendanz

M

5

6

25034855

Isidoor Stuifbergen

M

6

5

Heren 17+ (4HE-2HD)    Wedstrijden en uitslagen

Captain: Pieter Laan

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  2e           Afdeling:    35

06-20440419

 

pieter.laan10@gmail.com

13318853

Joost Jonker

M

4

4

13587838

Pieter Laan

M

5

5

10422838

Henk-Jan de Bruin

M

5

5

22559914

Martijn Schuijt

M

5

5

12526673

Sander Weismuller

M

5

5

13318861

Michiel Jonker

M

6

5

12021199

Wouter Schuijt

M

6

5

Heren 17+ (4HE-2HD)   Wedstrijden en uitslagen

Captain: Robbert Heeremans

T.C. Alkmaar 4

Klasse:   3e          Afdeling:    77

06-17768126

 

rjheeremans@hotmail.com

23859350

Jurgen Treffers

M

6

6

15230589

Andrew Knufman

M

6

5

21814090

Bart Teensma

M

7

6

23565578

Robbert Heeremans

M

5

5

15005003

Sander Hewitt

M

6

5

25169343

Matthieu Kamp

M

4

b

13041444

Joost Kok

M

7

6

Heren 17+ (4HE-2HD)    Wedstrijden en uitslagen

Captain: René Hoogland

T.C. Alkmaar 5

Klasse:   3e          Afdeling:    40

06-50514065

 

hoogland.rene@gmail.com

 11680741

Joep Koelman

M

 6

 6

10582649

Frank Nijssen

M

 6

 6

25892479

Pim Botterman

M

7

6

 13173375

Wouter Hensbergen

M

6

6

14297868

Leon Rietdijk

M

7

7

12970026

Frank Kamp

M

5

5

 17536537

Rene Hoogland

M

 6

 6

Heren 17+ (4HE-2HD)  Wedstrijden en uitslagen

Captain: Joppe Andriessen

T.C. Alkmaar 6

Klasse:  3e           Afdeling:    37

06-28490851

 

joppe.andriessen@gmail.com

21638136

Werner Ulrich

M

 6

5

29068762

Erik Krijnen

M

5

 6

14576597

Davis Boekel

M

7

6

16153488

Joppe Andriessen

M

6

6

27687864

Rob Doeswijk

M

6

6

Heren 17+ (4HE-2HD)     Wedstrijden en uitslagen

Captain: Frank van der Ploeg

T.C. Alkmaar 7

Klasse:  5e           Afdeling:    39

06-28301106

 

frankvdploeg88@gmail.com

22846387

Johan Haringhuizen

M

8

8

13884263

Nico van der Schaaf

M

8

8

16138384

Daan Stam

M

8

8

31079962

Gijs Barendrecht

M

8

8

14060604

Frank van der Ploeg

M

7

7

Heren 35+ (4HE-2HD)   Wedstrijden en uitslagen

Captain: Frank Switzer

T.C. Alkmaar 1

Klasse:   2e          Afdeling:    24

06-28054803

 

frankswitzer@telfort.nl

13262726

Leo van der Ploeg

M

7

7

14781654

Jaap Switzer

M

7

7

13420313

Erwin Dekker

M

7

7

15048020

Peter Poppenk

M

7

7

18764134

Frank Switzer

M

8

7

Dames 17+ (4DE-2DD)   Wedstrijden en uitslagen

Captain: Marleen Duijves

T.C. Alkmaar 1

Klasse: Hoofdklasse  Afdeling:  8 

06-13738765

 

m.duijves@ziggo.nl

10582797

Anouk van de Pol

V

5

5

10583513

Francis Wesseling

V

4

5

10603859

Fleur Ykel

V

5

4

21512086

Susanne Koopman

V

5

4

11543892

Marleen Duijves

V

4

4

Dames 17+ (4DE-2DD)     Wedstrijden en uitslagen

Captain: Merel Houter

T.C. Alkmaar 2

Klasse:   3e          Afdeling:    29

06-55532267

 

merelhouter@gmail.com

31843433

Merel Houter

V

9

9

31772471

Caroline Ijsselstijn

V

9

9

31843506

Eva van der Plas

V

9

9

12694347

Melissa Braas

V

8

8

35053372

Giada Boccalini

V

9

9

 

 

V

 

 

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD) Wedstrijden uitslagen

Captain: José Lankhorst

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 3e            Afdeling:    13

06-12773825

 

joselankhorts@hotmail.com

16154916

André Lankhorst

M

8

7

16190351

Joep vd Velden

M

8

8

18729916

Arno Soomers

M

8

7

18729924

Saskia Soomers

V

8

7

15488535

Bernadette vd Velden

V

8

7

15488527

José Lankhorst

V

8

7

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Jolanda Bakker

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  4e           Afdeling:    20

06-27366521

 

noekbakker@gmail.com

19090188

Rob van Groeningen 

M

8

8

12117218

Sybren Hornstra

M

7

7

22525009

Wim Abrahams

M

8

8

19019475

Jacinta Hoogland

V

8

7

14419408

Jolanda Bakker

V

8

7

23644370

Ursula Verrier

V

8

7

24939072

Albertine Tames- Roobeek

V

8

8

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Linda Poelsma-Ofman

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  3e           Afdeling:    36

06-50816578

 

lindapoelsma@gmail.com

23236728

Linda Poelsma-Ofman

V

8

7

16374061

Nadine vd Luijtgaarden

V

6

6

14377659

Marit Geel

V

7

5

12227048

Floris Folkers

M

7

7

21130752

Toine Wilke

M

7

7

21174644

Rick Baltus

M

7

7

21174377

Michiel Baltus

M

6

6

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Lynn Verstappen

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  3e           Afdeling:    82

06-52356978

 

lynn-joyce@hotmail.com

18125778

Lynn Verstappen

V

7

7

18125751

Lars Verstappen

M

7

7

19602944

Dorien Hofman

V

7

6

21336644

Huib Noort

M

8

6

19174861

Milou Meurs

V

7

7

16528689

Renee Stoop

V

7

7

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Suzanne Niesten

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  3e           Afdeling:    31

06-42094809

 

suzanne.niesten@hotmail.com

30923123

Suzanne Niesten

V

9

7

19669232

Lindsey Hop

V

8

6

10615679

Barbara Kranenburg

V

8

6

13960873

Anne van Goethem

V

7

8

19046839

Gerard Tool

M

8

7

20807007

Dennis de Voogd

M

7

8

11739673

Herman Kuyt

M

7

7

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Jan Bevaart

T.C. Alkmaar 4

Klasse:  4e            Afdeling:    33

06-23466819

 

jan.bevaart@gmail.com

31066216

Edith Bakker

V

8

8

15813010

Dewi van Egmond

V

8

8

15705099

Colette van Doorn

V

8

8

20798261

Lousa Hsu

V

8

8

19852088

Jan Bevaart

M

8

8

30669596

John Brakenhoff

M

8

8

1791052

Tim van Amstel

M

8

8

35347732

Tim Grijzenhout

M

9

9

31208592

Dave Jansen

M

8

7

31266916

Joost Vernooij

M

9

8

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Christiaan Brouwer

T.C. Alkmaar 5

Klasse:  4e            Afdeling:    29

06-23400309

 

christiaan@brouwer-web.nl

25396706

Christiaan Brouwer

M

8

8

18703771

Edwin Merkus

M

8

8

31851177

Mark Hoogvorst

M

9

9

35311959

Anouk Smit

V

9

9

26783959

Maayke Beers

V

8

8

35314745

Margot Zijlmans

V

9

9

35347716

Josien Leijen

V

9

9

 

 

 

 

 

Voorjaarscompetitie TCA 2019  ZONDAG

Heren 17+ (4HE-2HD)    Wedstrijden en uitslagen

Captain: Pieter Snijder

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 4e            Afdeling:   13

06-52496283

 

p.l.snijder@dnb.nl

10584994

Dennis van Rooyen

M

4

3

10583238

Roel Tames

M

5

5

13680552

Norbert van Duuren

M

5

5

10582258

Hans Jutte

M

5

5

11623489

Pieter Snijder

M

6

6

10582533

Peter van Langen

M

6

6

10583262

Paul Tiessen

M

6

6

Dames Dubbel  (4DD)  Wedstrijden en uitslagen

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  2e           Afdeling:    2

06-28304019

 

voortmanfrielink@gmail.com

14839628

Christa Koning

V

8

7

10582193

Nel Huisman

V

8

7

11423331

Martha Aalbersberg

V

8

7

12395153

Trudy Veldman

V

8

6

10583386

Rina Schrieken

V

8

7

12250368

Alice Voortman

V

8

7

Dames Dubbel  (4DD)   Wedstrijden en uitslagen

Captain: Irene Gagel

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  2e           Afdeling:    3

06-13107303

 

irenegagel@hotmail.com

10583246

Irene Gagel

V

8

8

13173421

Mirjam Schroot

V

8

7

13140019

Elly Lenting

V

8

8

13262807

Titia v.d. Ploeg

V

8

8

15970663

Marianne de Harder

V

8

8

19019416

Ellen v.d. Bliek

V

8

7

Dames   (4DE-2DD)    Wedstrijden en uitslagen

Captain: Joyce Paleari

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  4e            Afdeling:    16

06-42618296

 

joyce.paleari@gmail.com

26607328

Joyce Paleari

V

5

7

26688727

Brenda Nootenboom

V

6

7

17231795

Susan Kraakman

V

7

6

14162881

Marian Brand

V

7

6

23612010

Dominique Koning

V

7

6

13523104

Saskia Kraakman

v

6

5

 

 

     

 

 

 

 

 

Voorjaarscompetitie TCA 2019  ZONDAG LANDELIJK

Gemengd   (2DE-2HE-DD-HD-2GD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Sophie Nijssen

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 4e            Afdeling:    1

06-12465285

 

nijssen.sophie@gmail.com

25485725

Sophie Nijssen

V

5

4

25429965

Daphne Kamp

V

4

5

26549735

Yalissa Hamerling

V

5

5

18514030

Roy Hoovenstat

M

3

4

21843074

Rogier Arends

M

5

5

25485717

Jonathan Rep

M

6

6

Gemengd   (2DE-2HE-DD-HD-2GD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Marleen Duijves

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  4e           Afdeling:    2

06-13738765

 

m.duijves@ziggo.nl

11543892

Marleen Duijves

V

4

4

25569732

Pauline Boontjes

V

5

6

23431687

Isis Hage

V

5

5

18999093

Patrick Beumer

M

5

5

18980104

Alex Feld

M

5

5

21256020

Janys van der Stel

M

5

5

16514467

Marcel PetitJean

M

6

5

12353590

Sofie Tervoort

V

4

4

Gemengd   (2DE-2HE-DD-HD-2GD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Max Vos

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  5e           Afdeling:    5

06-29183494

 

max-1992vos@hotmail.com

17144906

Max Vos

M

7

6

30211255

Yosel Silverio Alonso

M

5

5

26009285

Maxim van Koreya

M

6

6

21558310

Jessica Overtoom

V

6

6

23608013

Bo Kager

V

6

6

17931452

Janine Pirovano

V

6

6

25536567

Eva Wenker

V

6

7

Gemengd   (2DE-2HE-DD-HD-2GD) Wedstrijden uitslagen

Captain: Antoinette van Schooneveld

T.C. Alkmaar 4

Klasse:  7e           Afdeling:    13

06-37457967

 

antoinette@schooneveld.com

29283485

Antoinette van Schooneveld

V

8

8

22312935

Mark Vlaanderen

M

8

8

27822354

Koen van den Berk

M

8

7

21558302

Dennis Overtoom

M

8

8

 26741555

Thomas Kok

M

8

7

24498386

Lisanne Spoor

V

8

8

 30708214

Julia Keyser

V

9

8

29458692

Merle Weel

V

8

8

 25837990

Kim Bakker

V

7

7

 29523826

Britt Honig

V

8

8

26688654

Nina Mayenburg

V

8

7

« Terug

» Nieuws archief